Tüm Türkiye'ye Kargo Bedava
0553 121 38 45
0553 121 38 45
Sepetim ( 0 )
Üye Ol veya Giriş Yap

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünlerinize nasıl sahip olabilirim?

 

Mağazamıza gelerek geniş ürün çeşitlerimizden dilediğiniz ürünü görerek seçme olanağına sahip olabilirsiniz. Ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
 

İnternet üzerinden sitemizdeki online sipariş formunu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda irtibata geçilecektir.
 

İl sınırları içerisindeyseniz bize bir telefonla ulaşarak seçtiğiniz ürünün siparişini verebilirsiniz. Siparişiniz kurye ile istediğiniz adrese teslim edilecektir.
 

İl sınırları dışından ürün talep edecek müşterilerimizin siparişleri en geç 1-2 gün sonra ellerine geçecek şekilde kargoya teslim edilecektir.
 

Ürünleriniz yağlı boyamıdır ?
 

Ürünlerimiz yağlı boya değildir. Kurutulmuş şase üzerine püskürtme yöntemiyle basılan gerilerek  tablo haline getirilen tasarım ürünleridir. Diğer ürünlerden daha tasarruflu ve dayanıklıdır.


Ürünleriniz sizin üretiminiz sonucu mu meydana gelmektedir?


Tablolarımız kendi üretimimizdir. Uzman kadro ve profesyonel ekibimizin tamamen müşterilerimizin memnuniyetini hedefleyerek tasarladığı bu tablolar siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Tablolarımızın üretiminde kullanılan malzemeler Avrupa’dan ithal edilmiş olup ömür boyu garantilidir.


Parçalı tablo hakkında bilgi alabilirmiyim?


Parçalı tablo yan yana dizildiğinde bir anlam kazanan ve bütünlük sağlayan, tek bir tablonun bir kaç parçaya ayrılarak basılmış halidir. Istenilen ölçülerde siperiş olmakla birlikte farklı bir görsellik kazandırır.


Kanvas Tablo nedir?
 

Kanvas tablo, özel olarak üretilmiş 400gr kalınlığında tuval bezi üzerine püskürtme sistemi ile basılan ve kurutulmuş ahşap şase üzerine gerilerek tablo haline getirilen dekoratif ürünlerdir. Tablolarımızın yapımında kullandığımız tüm malzemeler dünyaca ünlü hp markasının üretimidir ve ömür boyu solmama garantilidir. 


Tabloların Ölüçüsü Standart mı ?


Tablolar standart ölçülerde değildir. Istediğiniz her ölçüde duvarınıza gore tablo sipariş etmeniz mümkündür. Istediğiniz modelin sayfasına girerek oradan ölçüleri seçebiliri özel ölçümler istiyorsanız da bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.


Tablolarda ne tür bir mürekkep kullanıyorsunuz?
 

Tablolarımızda kullanılan mürekkep dünyaca ünlü hp markası olup ömür boyu solmama garantilidir ve Avrupa standartlarında gerçeğe en uygun renklere sahiptir.


Tablolar temizlenirken bozlmuyor mu?
 

Tablolar basıldıktan sonra üzerine koruyucu özel bir vernik sürülür ve bu sayede tabloların tozu alınırken temizlenirken vs bozulmaz kolayca temizlenebilir.
 

Tabloları nasıl asmamız gerekiyor?
 

Tablolarınızı gönderdiğimiz asma aparatıyla kolay bir şekilde asabilirsiniz.


Parçalı tabloların asılması kolay mı?


Parçalı tabloları arasında 3-5 cm bırakarak kolayca asabilirsiniz bu sayede bir bütün görünümü kazanacaktır.


Siparişim üzerinde değişiklik yapabilme veya iptal etme hakkım var mı?


Siparişiniz hazır olana kadar istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Ne tür bir değişiklik yaptığınızı sipariş kodunuzu belirterek iletişim bölümünden gerçekleştirebilirsiniz. 


Siparişimin hazır olup olmadığını nereden öğrenebilirim?
 

Siparişlerinizi sipariş bölümünden takip edebilirsiniz.


Tablomda problem olması durumunda ne yapmalıyım?


Mükemmel işçilik sonucu üretilen ömür boyu garantili tablolarınızda bizden veya kargodan kaynaklanan bir problem olması durumunda fotoğrafını çekip bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Ister ürününüzün parasını iade alır ister tekrar üretime sokulmasını talep edebilirsiniz.


Telefonla sipariş vermemiz mümkün mü?
 

Telefonla sipariş imkanımız siparişlerinizin ölçü ve ebatlarında bir problem olmaması nedeniyle  yoktur.


Toplu siparişlerde ücrette bir indirim uygulanıyor mu?
 

Toplu siparişleriniz için bizimle iletişim bölümünden ulaşarak detaylıbilgi alabilirsiniz. Danışman arkadaşlarımız sizlere gereken kolaylıkları sağlayacaktır.


Hediye olarak paketlenme imkanı var mı?
 

Evet hediye etmek istediğiniz tablonuzu istediğiniz özel notuda içerisine koyarak paketlnemiş biçimde talep edebilirsiniz. 


Sipariş bilgilerim ve kodumu nasıl öğrenebilirim?
 

Sipariş kodunuz ve bilgileriniz bize bildirmiş olduğunuz mail adresinize bilgilendirme mesajı ile ulaştırılacaktır.


Belirtilen ölçülerde ilk yazan genişlik ölçüsü mü?


Sitemizde tablonun ölçüsü ‘ genişlik’’ ‘’yükseklik’’ şeklinde belirtilmiştir